28/6 – 5/7 2025
Log ind
News
Lineup
Schedule
Tickets
Merchandise
Become a volunteer
Practical info
Orange Orbit
The Circular Lab
Service and trade
Lineup
Schedule
All
All
All
Music
Art & Activism
Other
All days
All days
All days
FIRST DAYS
WED
THU
FRI
SAT
21 SAVAGE
DOJA CAT
Foo Fighters
Skrillex
SZA
AURORA
CHARLI XCX
GILLI
Headie One
Heilung
ICE SPICE
JANE'S ADDICTION
JUNGLE
KHRUANGBIN
PINKPANTHERESS
PJ Harvey
TEMS
ACTION BRONSON
ALVVAYS
AMAARAE
BAD GYAL
BARRY CAN'T SWIM
BELLE AND SEBASTIAN
Blondshell
BRUTALISMUS 3000
EARTHEATER
FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES
GLORIA GROOVE
IDA LAURBERG
JESSIE WARE
KIM GORDON
LAMIN
LANKUM
LES AMAZONES D'AFRIQUE
MABEL
Marina Sena
MEDINA
MUSA KEYS
MYRKUR
NIA ARCHIVES
NONAME
Omah Lay
OVERMONO
RHIANNON GIDDENS
RÓISÍN MURPHY
Romy
SCARLXRD
Sevdaliza
SEXYY RED
SHYGIRL PRESENTS CLUB SHY
Tainy
THE LAST DINNER PARTY
TINASHE
TRUENO
YOUNG NUDY
47SOUL
9T ANTIOPE
ABADIR & HOGIR
AMEN DUNES
ANA LUA CAIANO
ANGEL DU$T
ASBJØRN
AVALANCHE KAITO
AYSAY
BALMING TIGER
BAR ITALIA
BARBRO
BARSELONA
BATHSHEBA
BCLIP
BETTER LOVERS
BIXIGA 70
BLANCO TETA
BLUE LAKE
BRÌGHDE CHAIMBEUL
CAKES DA KILLA
Cristale
CUMGIRL8
CYNNAMON
Dean Johnson
Debit
Decisive Pink
Decorticate
DEENA ABDELWAHED
DINA ÖGON
DJ MOF!YAH
ENGLISH TEACHER
Erika De Casier
ESTEE NACK
EVIAN CHRIST
Faizal Mostrixx
Frode Haltli
GEL
Gobs
Greta
HAEPAARY
HHY & THE KAMPALA UNIT
HUMAZAPAS
Hun Solo
ICEKIID
ISABELLA LOVESTORY
IVAN$ITO
JULIE CHRISTMAS
JULIE PAVON
KADER TARHANINE
Kakuma Sound
KARA JACKSON
KARI FAUX
KIND MOD KIND
Kneecap
KVELERTAK
LALALAR
LIV.E
LORENZO SENNI
LOVEBITES
LSDXOXO
Lyra Valenza
MABE FRATTI
MAJUR
MANDY, INDIANA
Mariam Rezaei
MARINA HERLOP
Melissa Carper
ML BUCH
MUSKILA
OTOBOKE BEAVER
PIL
PORIJ
Prison Religion
PÖ
Ragana
RAN CAP DUOI
Rosa Pistola
Sam Lee
SEGA BODEGA
Selvhenter
Sho Madjozi
SHOVEL DANCE COLLECTIVE
SLAUSON MALONE 1
Smag På Dig Selv
SNÕÕPER
SOFIA KOURTESIS
Staples Jr. Singers
STRICTLY SILK
Sutari
Tacobitch
Tallah
Taqbir
Tarawangsa Sunda Lugina
THE ARMED
THE BEACHES
The Hirs Collective
VALENTINA MAGALETTI
VIOLENT MAGIC ORCHESTRA
WAQWAQ KINGDOM
Water From Your Eyes
While She Sleeps
Y-Bayani & Baby Naa
YAMÊ
Zar Paulo
ZZZAHARA
802
AGGI
ALLEN ANJEH
ANGÅENDE MIG
ASTRID ENGBERG
BITOI
BOKO YOUT
DEB FOAM
Dos Santos
Ella Augusta
ELSKED
FINE
FOCHS KOSHKA
HALOPLUS+
HELENA GAO
ILMA
JEREMY TROY
KATLA
KINGTOMMI
KUNDO
LOVER’S SKIT
MIJA MILOVIC
NØX
OMSORG
PAYDAR
RAMÓN
REBEBE
ROT AWAY
SANDRA HUSSEIN
SHAMELEZZ DRAGSHOW
SLITENELITEN
SNUGGLE
STELLA EXPLORER
SYL
TAMARA
THE BIRD
TIGEROAK
URO
USERS
VULVATORIOUS
YÖR
ZOUMER
Alberte Skronski
Anansi's Web
Banaan Al-Nasser
Baum & Leahy
Cassie Augusta Jørgensen
Delta
Lara Schnitger
Mounia Nassangar
ACTIONAID DENMARK
ALIREZA SHOJAIAN, EMMANUEL JAL & NATALIA KALIADA
Alternative fashion week CPH, Trashgirls 8000, MC Dommedag & Klimahystaden
Amalie & Floras Middage
ANDIE FLORES
Anna Lin & Klimapsykologisk Ungdomsforening
Asta Olivia Nordenhof & Ilinx
Axel Berger
BISH2BISH & JOLIE
Boss Ladies FGU
Ctm & Skjold Rambow
DFUNK
Drag Bingo with Maj Mokaj, Proxy Server & Kenneth Cockwhore
Elyes Lariani, Monia Sander Haj-Mohamed & Mouayed El Ghazouani
Flor
Folkehuset Absalon
Følsomt Broderi & Københavns Radiobiograf
Iben Zorn
IDA-SOPHIA, OLIVER HERLITSCHEK, SOLAF MASOUD & ZELMA FELDMAN LEWERISSA
INGRID MAGNIFIQUE BARAKA, KATHRINE GRAA & SOFIE RIISE NORS
Jean Marc Routhier
JONAS KJELDGAARD SØRENSEN
Kai Merke, Faun Vium, Luka Holmegaard & Mija Milovic
LA SARAMUYA & TURBOMARADONA
Madland
Melodi Soltani & Sidsel Ana Welden Gajardo
Moeisha Ali Aden, N.E.Girl & Strictly Silk
MOTHER TREE & WANJIKU
NATIONAL FILM SCHOOL OF DENMARK
Nicholas William Johnson
NORDIC ELITE WRESTLING
Ragnhild May
RAMS
Rasmus Søndergaard Johannsen
Ruth Rebekka Hansen
SABAAH
SANNE CIGALE BENMOUYAL, CASPAR ERIC & MAYA TEKELI
Sexualia
Sol A. Wendel & Human Rights Watch
SPRÆNG DANSETEATER
THE DANISH RED CROSS YOUTH
THE GREEN YOUTH MOVEMENT
Therese Bülow & Faun Vium
Thjerza Balaj
TÆNKETANKEN FREJ
TÆNKETANKEN U-TURN
Voices of Hope and Peace for Palestine
World Dance Academy
YUJIN JUNG
Ahmad Shukri, Aysha Amin, Nadeen Aiche & Jawaher Mohammad
AYIRA
Debattle
Elbanovic, Elias Ben Afia, Den Lette Gade, Conradi, Flammen & Akapelle
Glenn Bech
Gry Stokkendahl Dalgas
Haidar Ansari
Kaka, Funch & Silhouette
Khaled Harara
Mare Adventencia
Mino Danmark
OTOY
Peimi, Amro & Semphiz
Queer Music Agency, Elijah Kashmir & Tandem
Rebecca Kjerstad
Street Studies
Strictly Silk, KFP & Sabaah
Szim, Iris & Josie Amadonna
NATURE
Stadion